PROGRAM

CZWARTEK, 22 PAŹDZIERNIKA

SESJA PLENARNA – STREAM 1

10.00

Otwarcie Kongresu

10.15

Wielkie otrzeźwienie i powrót niepewności

prof. Anna Giza-Poleszczuk (Uniwersytet Warszawski)

10.45

O pożytkach płynących z niepewności

dr Tomasz Stawiszyński

11.15

Klimat niepewności

Marcin Popkiewicz (Nauka o klimacie)

11.45

Sesja Q&A

moderuje Anna Gorączka

12.05 – 12.30

Przerwa na kawę

12.30

14.00

14.00 – 15.00

Przerwa na lunch

15.00

16.30

PARTNER KONGRESU BADACZY:

PIĄTEK, 23 PAŹDZIERNIKA

10.00

11.30

11.25 – 11.55

Przerwa na kawę

11.55

13.20

13.20- 14.20

Przerwa na lunch

14.20

SESJA PLENARNA – STREAM 1

14.25

30 lat doświadczenia pracy w niepewności. Czego biznes może się nauczyć od NGO-sów

Beata Charycka (Stowarzyszenie Klon/Jawor, portal ngo.pl)

14.55

Improwizacja jako kluczowa kompetencja w czasach niepewności

Bart Jurkowski (I’MPRO IMPRO )

15.30

Sesja Q&A

moderuje Leszek Szycman

15.50

Zakończenie

PARTNER KONGRESU BADACZY:

PRELEGENCI

Dawid

ADAMCZYK

Maciej

BIELEWICZ

Dominika

BLACHNICKA-CIACEK

Bartłomiej

BRACH

Beata

CHARYCKA

Paweł

CIACEK

Dobromir

CIAŚ

Magdalena

DOBROWOLSKA-SAGAN

Paulina

DRĘŻĘK

Tomasz

DULINICZ

Karolina

FLAHT-SOROKA

Barbara

FRĄTCZAK-RUDNICKA

Ewa

GALICA

Dominika

GRUSZNIC-DROBIŃSKA

Natalia

HATALSKA

Agnieszka

HERMEL

Marcin

HINZ

Waldemar

IZDEBSKI

Magdalena

JAKUBOWSKA-WĄSOWICZ

Artur

JANISZEWSKI

Krystyna

JAREK

Bart

JURKOWSKI

Izabela

KIWAK

Marek

KOLANO

Jonna

KOPEĆ

Maciej

KOSIOREK

Robert

KOSTKA-ZAWADZKI

Agata

KOSTRZEWA

Izabela

KRZEMIŃSKA

Anna

KUŹMIERKIEWICZ

Mikołaj

LEWICKI

Katarzyna

LIPIŃSKA

Małgorzata

ŁUKIANOW

Anna

MARTENKA

Joanna

MAZURKIEWICZ

Krzysztof

NAJDER

Małgorzata

OLSZEWSKA

Olga

ORZECHOWSKA

Marcin

PAWILNO-PACEWICZ

Paweł

PAWIŃSKI

Michał

PIECHOCKI

Marta

PIEKARCZYK

Magdalena

PIWKOWSKA

Marek

RUDEK

Jakub

RZEŹNIK

Zofia

SMEŁKA

Maciej

SOBCZYŃSKI

Agnieszka

SOWA

Anna Maria

STAWISKA

Paweł

STĘŻYCKI

Magdalena

SZEMIOTH

Joanna

SZÓSTAK

Aleksndra

TROJANOWSKA

Anna

TRZĄSALSKA

Wojciech

TRZEBIŃSKI

Jacek

WASILEWSKI

Iwona

WILMOWSKA

Alicja

WŁODARCZYK

Joanna

WŁODARCZYK

Marta

ZALEWSKA